Apartament Gdańsk Jelitkowo Bursztynowa 58m2

WYNAJĘTE
ID oferty: ID-2617
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
Powierzchnia: 58 m²
Taras: 15 m²
Parking: Tak
Ogrzewanie: C/O
Wybudowany w: 2017
Marzec 9, 2017

Opis

Toberent oferuje do wynajęcia 2-pokojowy apartament z balkonem na 2 piętrze w nowoczesnym budynku inwestycji Bursztynowa zaledwie 400 metrów od morza.
Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnej kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce w garażu podziemnym. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie.

Bursztynowa położona jest w Jelitkowie przy ul. Bursztynowej. To miejsce, gdzie Gdańsk spotyka się z Sopotem. Kilkunastominutowy spacer nadmorską promenadą wystarczy, by dojść do atrakcji Sopotu. Mieszkańcy będą mieć zaledwie 400 metrów do linii brzegowej. W pasie nadmorskim znajdują się restauracje, kawiarnie i ośrodki Spa.

Bursztynowa jest niewielkim, bo składających się zaledwie z 4 budynków zamkniętym osiedlem. Zabudowa o wysokości 3 pięter wkomponowuje się w willowe otoczenie
Ekskluzywny charakter inwestycji podkreśla woda przelewająca się między budynkami, w otoczeniu zieleni i przydomowych ogrodów. Części wspólne wykończone są z użyciem naturalnego kamienia, drewnianych fornirów i oryginalnych dekoracji.

Cena 2800 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + energia elektryczna według zużycia.
Internet płatny dodatkowo.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia oglądania.

Umów prezentację tego mieszkania!

Umów teraz!

© 2020 - TOBERENT

Since 2015 - Built for To Be Rent

Instagram
Facebook
Facebook