Apartament Gdańsk Jelitkowo Bursztynowa 2 pok

WYNAJĘTE
ID oferty: ID-2550
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
Powierzchnia: 46 m²
Taras: 7 m²
Parking: Tak
Ogrzewanie: C/O
Wybudowany w: 2017
Styczeń 7, 2018

Opis

Dostępne od końca września!

To Be Rent oferuje do wynajęcia 2-pokojowy apartament z balkonem na 1. piętrze w nowoczesnym budynku inwestycji Bursztynowa zaledwie 400 metrów od morza.
Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz hallu. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce w garażu podziemnym. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie.

Bursztynowa położona jest w Jelitkowie przy ul. Bursztynowej. To miejsce, gdzie Gdańsk spotyka się z Sopotem. Kilkunastominutowy spacer nadmorską promenadą wystarczy, by dojść do atrakcji Sopotu. Mieszkańcy będą mieć zaledwie 400 metrów do linii brzegowej. W pasie nadmorskim znajdują się restauracje, kawiarnie i ośrodki Spa.

Bursztynowa jest niewielkim, bo składających się zaledwie z 4 budynków zamkniętym osiedlem. Zabudowa o wysokości 3 pięter wkomponowuje się w willowe otoczenie
Ekskluzywny charakter inwestycji podkreśla woda przelewająca się między budynkami, w otoczeniu zieleni i przydomowych ogrodów. Części wspólne wykończone są z użyciem naturalnego kamienia, drewnianych fornirów i oryginalnych dekoracji.

Cena 1950 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (630 PLN) + internet (90 PLN) + energia elektryczna według zużycia.

Wynajmij mieszkanie w 6 prostych krokach

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia oglądania.

Umów prezentację tego mieszkania!

Umów teraz!
Gdansk Bursztynowa Invest Komfort

© 2021 - TOBERENT

Since 2015 - Built for To Be Rent

Instagram
Facebook
Facebook