Apartament 136 m2 Gdańsk Wrzeszcz Garnizon, 2 miejsca w hali garażowej

WYNAJĘTE
ID oferty: ID-3906
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Powierzchnia: 136 m²
Taras: 6 m²
Parking: Tak 2 miejsca postojowe
Ogrzewanie: C/O
Wybudowany w: 2012
Lipiec 19, 2018

Opis

Wyjątkowy i słoneczny apartament, o powierzchni 136 metrów kwadratowych, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Garnizon.

Apartament zlokalizowany jest na czwartym piętrze i składa się z otwartej przestrzeni salonu z częścią jadalnianą, kuchni, holu, trzech sypialni, dwóch łazienek, oraz garderoby i pomieszczenia gospodarczego/pralni.
Wnętrze mieszkania otwiera się przestronnym holem, który wraz z salonem i kuchnią tworzy otwartą przestrzeń. Trzy sypialnie odsunięte są od strefy dziennej i dają intymność i spokój. Apartament posiada dużą łazienkę z prysznicem i wanną, druga z WC i umywalką. Na końcu holu znajduje się odrębna garderoba. Dodatkowo mieszkanie posiada wygodne pomieszczenie gospodarcze z pralką i umywalką.

Zarówno z przestronnego salonu jak i jednej z sypialni jest wyjście na słoneczny balkon. Pomieszczenia rozjaśniają wielkopowierzchniowe, drewniane okna. Bezpieczne antywłamaniowe drzwi i eleganckie klatki schodowe dopełniają walorów tego miejsca.

Do apartamentu przynależą dwa miejsce parkingowe w hali garażowej i bardzo duża komórka lokatorska.

Garnizon to kompleks eleganckich apartamentowców w otoczeniu starannie zaplanowanych terenów zielonych, z ciekawym placem zabaw, z zapleczem handlowo – usługowym, szeregiem restauracji, kawiarni, klubów, a także przedszkolem, apteką i innymi drobnymi usługami niezbędnymi do harmonijnego funkcjonowania. Bezpieczeństwo zapewnia całodobowa ochrona osiedla. Doskonałe miejsce do zamieszkania.

Czynsz najmu: 4900 PLN;
Opłaty administracyjne: 1000 PLN;
Energia elektryczna: według zużycia;
Internet: według taryfy operatora;
Kaucja: 5000 PLN

Zapraszamy do oglądania!

Umów prezentację tego mieszkania!

Umów teraz!
Gdansk Wrzeszcz Garnizon

© 2020 - TOBERENT

Since 2015 - Built for To Be Rent

Instagram
Facebook
Facebook