Wieloletnie doświadczenie branży nieruchomości skłoniło nas do założenia własnej działalności, polegającej na kompleksowej obsłudze mieszkań i apartamentów na wynajem.

Ponieważ jesteśmy niezależną agencją, nie musimy dopasowywać się do żadnego szablonu korporacyjnego i możemy zaprojektować kampanię marketingową doposowaną wyłącznie do Twojej nieruchomości.

W TO BE RENT rozumiemy, że Nieruchomości to prawdziwi ludzie, którzy chcą prawdziwych rezultatów. Na pierwszym miejscu zawsze upewniamy się, że jesteś najważniejszą częścią nas.

Aneta Berent – od 2015 roku założycielka biura To Be Rent.
Przez 6 lat pracowała jako Project Manager i zarządca budynków biurowych w Allcon Investment.
Przez lata działań nad różnymi projektami, zdobyła wszechstronne doświadczenie w nieruchomościach. Odpowiadała między innymi za przygotowanie dokumentacji w certyfikacji BREEAM budynku biurowego Łużyckiej Plus.
Posiada umysł wypełniony pomysłami i nietuzinkowymi koncepcjami. Empatyczna, pełna zrozumienia i szacunku dla innych.

Absolwentka Akademii Morskiej na wydziale Zarządzania i Marketingu. W 2011 roku ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim w zakresie Zarządzania Nieruchomościami. W 2012 roku studia podyplomowe w zakresie Wyceny Nieruchomości.

Posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami – 22478. Licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami – 20407.

Prywatnie mama dwójki dzieci i żona. Wielbicielka fotografii, aranżacji wnętrz, jogi i koni.

Jeśli nadal masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my z chęcią Ci pomożemy.

Pozdrawiamy
Zespół TO BE RENT