Apartament 57 m2 Gdańsk Starówka Szeroka

WYNAJĘTE
ID oferty: ID-4477
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
Powierzchnia: 57 m²
Taras: Nie m²
Parking: Nie
Ogrzewanie: C/O
Maj 20, 2018

Opis

Prezentowane powyżej mieszkanie przez agencję nieruchomości TO BE RENT zlokalizowane jest w Starym Mieście Gdańska przy ul. Szerokiej. To bezwzględnie czarująca okolica, gdyż spod drzwi kamienicy dostrzec można słynnego Żurawia, zza którego wyłania się Motława. Zatem perspektywa wieczornych spacerów nad Motławą, pod niebem pełnych gwiazd jest bardzo łatwo osiągalna.
Niedaleko kamienicy znajduje się też otwarta do 23.00 Żabka, w której można szybko zrobić doraźne zakupy. Dojście do Dworca Głównego PKP bądź SKM Śródmieście zajmuje podobnie, bo około 10-15 minut. Poza liniami PKP i SKM z Dworca odjeżdżają rozliczne autobusy oraz tramwaje, co gwarantuje szybką komunikację na terenie całego Trójmiasta.

Samo mieszkanie znajduje się na 1. piętrze starej kamienicy. W budynku nie dobudowywano szybu windowego, co byłoby trudne ze względu na specyfikę dawnego budownictwa. Choć mieszkanie nie posiada balkonu, to klimatyczna lokalizacja z pewnością to rekompensuje. Wejście do klatki jest od podwórka. Z przodu kamienica jest odnowiona, znajduje się w ciągu restauracji, z których słynie Stare Miasto.

W mieszkaniu przeprowadzono remont, okna również wymienione.
Liczy sobie ono łącznie 57 m2 i zawiera w sobie dwie sypialnie, aneks kuchenny z wygodnym salonem oraz łazienkę. Obie sypialnie mają okna od słonecznej strony. Podłogi w nich pokryte są panelami, co ułatwia dbanie o czystość w pomieszczeniu. Ich wnętrza są przestronne, dadzą się łatwo zagospodarować, by zapewnić komfort mieszkańcom. Połączona kuchnia z salonem ma również dużą przestrzeń i jest funkcjonalna. W części salonu postawiona jest kanapa, na której z powodzeniem zmieszczą się 4 osoby. Porządny, drewniany stół w komplecie z wygodnymi krzesłami nadaje się dla 4-6 osób do wspólnego posiłku. Przy bocznej ścianie postawiono regał, który można zająć ulubionymi książkami. Podłoga również pokryta panelami. Łazienkę wyłożono biało – żółtymi kaflami, które dodają ciepła pomieszczeniu. Wyposażono ją w brodzik, umywalkę, pralkę i praktyczne szafki. Armatura jest nowa.

Podsumowując, opisane mieszkanie jest nie lada okazją dla kogoś, kto ceni sobie miejsca z duszą, a z drugiej strony chce mieć szybki dostęp do komunikacji, sklepów, restauracji.
Serdecznie polecamy!

Wynajmij mieszkanie w 6 prostych krokach

Gdansk Old Town

Kontakt

© 2018 - TOBERENT
Alchemia Aurum Building, Al. Grunwaldzka 411, V floor, 80-309 Gdańsk
Instagram
Facebook
Facebook